مجوزات کتونی وردیج

پرداخت امن در فروشگاه آنلاین وردیج – خرید کتونی

پرداخت امن برای خرید کتونی اورجینال

روش های پرداخت امن در فروشگاه آنلاین کتونی وردیج

کتونی وردیج برای پرداخت امن از زرین‌پال، که اولین پرداخت‌یار پیشگام کشور، با به‌کارگیری سبک و استانداردهای جدید در ارائه‌ی خدمات درگاه پرداخت اینترنتی، سرویس‌های متنوعی در حوزه‌ی پرداخت الکترونیک را برای کسب و کارها ارائه کرده است استفاده می کند تا شما با اطمینان کتونی اورجینال خود را خریداری نمایدد؛ زرین پال با این هدف که در افزایش سهم تجارت الکترونیکی در تولید ناخالص ملی و کمک به رشد و توسعه‌ی کسب‌وکارها، نقش سازنده‌‌ای ایفا کند.

ویژگی‌های درگاه پرداخت وردیج

درگاه پرداخت اینترنتی زرین‌پال که فروشگاه وردیج از آن بهره می برد، امکان مدیریت تراکنش‌های مالی در بستر وب را به راحتی امکان‌پذیر می‌کند و با پیاده‌سازی و اجرای راه‌کارهای هوشمندانه، باعث افزایش درصد تراکنش‌های موفق و سوددهی بیش‌تر می‌شود.

امنیتِ پرداخت

درگاه امن زرین‌پال، ضمانتی برای امنیت اطلاعات بانکی افراد، هنگام پرداخت‌‌های اینترنتی آن‌هاست.

ضمانتِ پرداخت

درگاه پرداخت زرین‌پال، تجربه‌ی پرداخت اینترنتی آسان، سریع و امن را به مشتریان کسب و کارهای آنلاین هدیه می‌دهد.

مسیردهی هوشمند

استانداردهای متفاوت زرین‌پال در بازه‌های زمانی مختلف، باعث می‌شود کاربران به بهترین درگاه پرداخت با بالاترین میزان تراکنش‌های موفق هدایت شوند.

تایید فروشگاه کتونی وردیج

کتونی وردیج بعد از اخذ مجوزات لازم برای شروع فعالیت اقدام به دریافت این درگاه پرداخت برای فروشگاه وردیج کرده است، در زیر میتوانید با کلیک بروی لوگو زرین پال اطلاعات بیشتر را مشاهده کنید.

پرداخت امن در فروشگاه آنلاین وردیج - خرید کتونی اورجینال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *